CoD 2 cup

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoD 2 cup

prijavite se bit ce zabavno :)


    Pravila kojih se morate pridrzavati

    avatar
    Admin
    Admin


    Posts : 16
    Join date : 2009-02-03

    Pravila kojih se morate pridrzavati Empty Pravila kojih se morate pridrzavati

    Post  Admin Wed Feb 04, 2009 3:28 am

    Svi sudionici ovog cupa se moraju pridzavati pravila inace koji se igrac nebude pridrzavao pravila bit ce diskvalificiran s cupa da ostali u klanu ne pate zbog njega !

    A pravila su sljedeca:

    1.Svi igraci na pocetku wara u konzolu mroaju upisati /record inace ko nebude imao record gubi war !
    2. Svi igraci tjekom igre moraju napraviti barem 1 ss !
    3.Klan kojemu neki igrac bude sumljiv izad wara moze se obratiti meni na xfire: sinj15 da mu dam record od tog igraca !
    4.NEMA CHEATANJA i tih sranja da vam odam bude jasno igraci koji budem ima cheat ne samo da ce on bit diskvalificiran nego i cijeli klan !
    5.Svaki igrac je duzan predati record meni naravno ako ga zatrazim !
    6.Igra se princip 5+2 znaci 5 igraju war a 2 su online na xfire ! Izmjena se moze izvrsiti tek kada ide druga mapa,a u slucaju da nekome bude 999 ja ga kikajem i odma dolzi 1 irgac s klupe !
    7.1 igrac iz sinjGamers-a je SPEC !
    8.Only rifle,SD only,Ko prije 10 ! Ko prije 3 dobivene !
    8.NEMA VRIJEĐANJA po nikakvoj osnovi inace igrac koji to bude radio je diskvalificiran !

    Eto toliko od nas !

      Current date/time is Sun May 12, 2024 9:06 am